Игорь Шевченко: Проснулся в шесть утра и пошел за шапками

Кандидат в президенты Украины Игорь Шевченко взял в качестве подарков друзьям стильные шапочки, которые раздавали на форуме в Давосе бесплатно, но одну шапку в одни руки. Вряд ли кто-то из организаторов стоял и считал, но тем не менее опирались на порядочность участников. А Игорь Шевченок взял четыре. После этого рассказал об этом на Facebook.

PS интересно, а по сколько модных давосских шапок взяли помощники Меркель или сам Макрон?

Мій вчорашній пост про шапку викликав шквал емоцій та прохань від друзів привезти їм таку саму у подарунок. Так, таку шапку можна взяти безкоштовно, але лише одну. Я б не був Шевченком аби не вдався до “шапкових махінацій” заради друзів. Прокинувся о 6 ранку і пішов за шапками, але вже на цю годину бажаючих стати щасливими власниками чудової блакитної шапочки було досить багато. Відстоявши в черзі я взяв зразу 4 (чотири) шапки, більше совість не дозволила. Відійшов 10 метрів і зрозумів, що мало взяв). Повернувся взяти ще, але не тут то було. Невідомо звідки з’явився охоронець і ледь мене не арештував). Сказав, що я вже взяв достатньо і мушу йти геть. А я б не був українцем якби не заперечив йому і повернув ситуацію на свою користь. В результаті складних дипломатичних перемовин він “дозволив” мені взяти ще одну шапку, але за умови, що він цього “не бачить”. Він демонстративно відвернувся, а я типу нишком взяв шапку. От так, на що тільки не підеш заради друзів!

Поступок явно не уровня кандидата в президенты. Как такое вообще могло прийти в голову? Может это не глупость, а ход придуманый и продуманный политтехнологами. Тогда вопрос, а на какой электорат воздействовал Игорь Шевченко? Любителей комедий?
Вот чем надо думать, чтобы так поступить на ВСЕМИРНОМ ЭКОНОМИЧЕСКОМ ФОРУМЕ. Съезжаются самые серьезные люди со всего мира, обсуждать важные глобальные и не только вопросы. А Шевченко зачем приехал? А за подарками - стырить (классное слово) шапочки. Дьявол в мелочах.
Такие поступки не для кандидата в президенты и не для депутата Верховной Рады Украины.

Еще и Владимир Кличко “выступил” с сексуальным подтекстом. Я думал, что хуже Януковича, никто не будет представлять Украину. Ошибка. Опять.